Nastavení cookies
Co nového vám dal9 přinesl Pražský deník?
16.07.2016 - Pražský deník
DANIEL HERMAN,ministr kultury
Něco nového mi do života přináší Ai Pražský deník každé ráno, když ho najdu na pracovním stole.
Při své práci se bohužel na milovanou Prahu dívám velmi často pouze z oken. Z okna pracovny, z oken Poslanecké sněmovny či Strakovy akademie, z okna služebního vozu. Výseky mého města vyříznuté z reality okenními rámy...

Jedním z takových oken je také Pražský deník. Je jako kouzelné zrcadlo: Neukazuje mi obvyklý jediný horizont, ale spojuje jich mnoho v obraz mého města, dokonce zasazený do celku země. Kromě přítomnosti mi na retro stránce nabízí také pohled do minulosti a v nabídkách a pozvánkách blízkou budoucnost. Je mi tak současně pobídkou, abych všechna svá okna občas opustil a některý z tipů na výlet či návštěvu využil. V neposlední řadě je pro mě Pražský deník také prostorem, kde mohu svoje spoluobčany oslovovat a dělit se s nimi o myšlenky. Ať se mu v novém kabátě šťastně kráčí Prahou!

PETR DOLÍNEK, náměstek primátorky Nová podoba je svěží a přináší nové zajímavé informace. Zase má smysl tyto noviny každý den číst.

TÁNA JÍROVÁ ředitelka Husitského centra o.p.s., členka sousedského spolku Meduňka Znám především online verzi Pražského deníku. Na webu se mi moc l í b í jeho přehlednost. To že si můžu najít zprávy jen z městské části, kde pracuji nebo bydlím. Moc se mi také líbí fotografie u článků.

RADIM MANA Tiskový mluvčí Pražských služeb Na nové podobě tištěného Deníku oceňujeme jeho nový moderní design, důraz na vizuální obsah a zejména navýšení nákladu. Máme tak větší šanci, že se inzerované pozvánky na námi pořádané akce pro veřejnost či nabízené služby dostanou k širšímu množství Pražanů.

JAROSLAV SVECENÝ, hudebník Vše se v životě vyvíjí l-f^ a nová podoba Pražského deníku je toho součástí. Patřím k jeho dlouholetým čtenářům, nové prvky mě zatím oslovily. Ať se daří dál!

JIRKA BAREK student Celkově se mi Pražský deník líbí. Pozitivně vnímám design stránek i tématiku rubrik. Je fajn, že je Pražský deník laděn hodně lokálně. 1 Přečtu si v něm vše, co mě zajímá, protože žiji v Praze. Třeba včera jsem viděl člověka, který vyhrával v metru a dostal pokutu od policie. Dnes si můžu přečíst v Pražském deníku, jak to vlastně je s muzikou na veřejných prostranstvích v Praze, a to mě zajímá.

Pražský deník jako noviny se mi dostal do ruky párkrát. Víc ho sleduji na sociální síti. Pražský deník vnímám jako seriózní noviny, které se ale aktivně snaží komunikovat s čtenářem a vybírá atraktivní témata pro Pražany. Díky Pražskému deníku se dozvím o tématech, s kterými se v reálném životě setkávám, ale nenapadne mě zjišťovat více informací. Deník mi je nabídne. Určitě si myslím, že svým vyjadřováním je Pražský deník ten z deníků, který slouží lidem.

 
Spojte se s námi